еС
Данас истекао рок за достављање примедаба и сугестија у поступку раног јавног увида на „Шесте измене и допуне плана генералне регулације за насељено место Аранђеловац“.
Сви заинтересовани грађани били су у прилици да од 24. децембра прошле године до данас упуте Одељењу за имовинско-правне односе, урбанизам, грађевинарство и стамбено-комуналне послове Управе Општине Аранђеловац своје мишљење о изузетно значајним изменама плана генералне регулације, који је усвојен 2014. године.
Шта је све предвиђено овим најновијим, шестим, изменама највишег планског акта у нашем граду укратко је назначено у елаборату који сте били у прилици да прочитате на званичном сајту Општине Аранђеловац у протеклих 15 дана.
Елаборат аранђеловачког „Архиплана“
Ево шта су поводом предложених измена Плана генералне регулације за насељено место Аранђеловац написали представници овдашњег Удружења „Павле Бакић“:
Примедбе и сугестије Удружења „Павле Бакић“ у Аранђеловцу
Да ли ће представници Општине Аранђеловац наставити и даље да играју како им свирају локални инвеститори ускоро ћемо видети. А какво је стање духа у овој нашој чаршији видећемо и по томе ко је све и какве примедбе и сугестије доставио поводом измена овог изузетно важног планског акта.